Střední průmyslová škola Třebíč
v

Změny v rozvrhu Wednesday 16. 10.

Nepřítomné třídy -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
OKO1 EXK EXK EXK
OKO2 EXK EXK EXK
MEE3 EXK EXK EXK
MSK4 EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK EXK
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Borůvka Zdeněk - - KLI - - - -
Dostál Jaroslav DUN DUN - - NOC .. - .. ..
El Behani Vladimíra GAL - - -
Hlavnička Radek .. .. MAJ
Kolářová Jana KLE KLE KUJ KUJ FEJ .. -
Kolmanová Eva - - ..
Odehnalová Andrea SAL SAL DOB OND VES VES
Polívková Ivana .. - .. - DCA .. ..
Ryglová Hana MOZ - SKL - DOB .. .. - -
Valentínyová Marie - - -
Veselá Táňa .. .. - NVA VAL .. -
Vidláková Jaroslava .. NVA - KRI .. KVA - - -
Místnosti mimo provoz -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
A134 REK REK REK REK REK REK REK
A136 REK REK REK REK REK REK REK
Změny v rozvrzích učitelů
Bobek Josef
6 změna MAT ERS2 (1) A138
Cahová Alena
2 přesun << MAT TLB2 A327 z 14.10. 2. hod
Dobiášová Anna
3 supl. (ODE) ANJ ITB3 (1) A220
5 supl. (RYG) ANJ ITB1 (2) B319
Dočekalová Ivona
5 supl. (POL) OBN AUK3 (sau)+ B107
Dundel František
1 supl. (DOS) ROP ERS4 (rob) E207
2 supl. (DOS) ROP ERS4 (rob) E207
Dvořáková Eva
3 změna FYZ TLA4 (1) B106
4 změna FYZ TLA4 (1) B123
Fejtová Erika
5 supl. (KOA) ANJ ITA3 (2) B109
Galbavá Zdeňka
4 supl. (ELB) ANJ AUK3 A212
Hedbávná Inka
1 přesun << EKO AME3 A205 z 7. hod
Hrbáčková Petra
5 přesun << ZAE MEZ1 A223 z 14.10. 4. hod
6 přesun << ZAE MEZ1 A223 z 14.10. 3. hod
Charvát Ivan
1 přesun << CAE ITB1 B209 z 6. hod
Klempar Miloslav
1 supl. (KOA) INF TLA3 (2) A114
2 supl. (KOA) INF TLA3 (2) A114
Klimeš Pavel
3 supl. (BOR) MTE PAU1 A312
Kolmanová Eva
6 supl. (VID) OBN PAU1 B107
Komínek František
2 změna ATM AME3 B306
Krejčí Miloslav
3 přesun << STT STR3 B407 z 7. hod
Křížová Lada
4 supl. (VID) CJL ENE2 E104
Kučera Jaroslav
3 supl. (KOA) INF TLA3 (1) A321
4 supl. (KOA) INF TLA3 (1) A321
Matějková Radka
3 supl. (HLV) EKO ENE3 E205
Mozorová Jana
1 supl. (RYG) ANJ ENE2 (2) E104
Nováčková Kateřina
5 supl. (DOS) CJL ERS3 (1) A319
Novotná Vlasta
2 supl. (VID) DEJ ITB1 B209
4 supl. (VSA) DEJ MEL1 B405
Ondráčková Jitka
4 supl. (ODE) ANJ ITB3 (1) A220
Skála David
3 supl. (RYG) ANJ STR2 (2) B319
Šálek Jiří
1 supl. (ODE) MOB ITB4 (kyb) A222
2 supl. (ODE) MOB ITB4 (kyb) A222
Vafková Petra
3 změna MAT MEZ1 A138
4 změna MAT MEZ1 A218
Vala František
5 supl. (VSA) MTE MEL1 B405
6 přesun << MTE ITB1 A205 z 18.10. 3. hod
7 změna FYZ MEZ1 A138
Veselý Pavel
5 supl. (ODE) MIT ITB4 (2) L204
6 supl. (ODE) MIT ITB4 (2) L204
Vodáková Dana
1 přesun << TFY TLB2 A332 z 6. hod
Změny v rozvrzích tříd
MEZ1
3 MAT A138 změna VAF
4 MAT A218 změna VAF
5 ZAE A223 přesun << HRA z 14.10. 4. hod
5 INF přesun >> na 14.10. 6. hod
6 ZAE A223 přesun << HRA z 14.10. 3. hod
6 INF přesun >> na 14.10. 7. hod
7 FYZ A138 změna VAL
OKO1
1. - 3. les.třída je na exkurzi
MEL1
4 DEJ B405 supluje NVA (VSA)
5 MTE B405 supluje VAL (VSA)
ITB1
1 CAE B209 přesun << CHA z 6. hod
1 CJL odpadá (VID)
2 DEJ B209 supluje NVA (VID)
5 ANJ 2 B319 supluje DOB (RYG)
6 MTE A205 přesun << VAL z 18.10. 3. hod
6 CAE přesun >> na 16.10. 1. hod
PAU1
3 MTE A312 supluje KLI (BOR)
6 OBN B107 supluje KVA (VID)
OKO2
1. - 3. les.třída je na exkurzi
ENE2
1 ANJ 2 E104 supluje MOZ (RYG)
4 CJL E104 supluje KRI (VID)
ERS2
6 MAT 1 A138 změna BOB
6 CJL 2 odpadá (POL)
STR2
3 ANJ 2 B319 supluje SKL (RYG)
TLB2
1 TFY A332 přesun << VOA z 6. hod
1 CJL odpadá (VSA)
2 MAT A327 přesun << CVA z 14.10. 2. hod
2 OBN odpadá (VSA)
6 TFY přesun >> na 16.10. 1. hod
AME3
1 EKO A205 přesun << HED z 7. hod
1 OBN odpadá (POL)
2 ATM B306 změna KOM
7 EKO přesun >> na 16.10. 1. hod
MEE3
1. - 3. les.třída je na exkurzi
AUK3
4 ANJ A212 supluje GAL (ELB)
5 OBN sau B107 supluje DCA (POL)
MSE3
5 OBN sau B107 supluje DCA (POL)
ENE3
3 EKO E205 supluje MAJ (HLV)
7 ENZ přesun >> na 14.10. 4. hod
ERS3
5 CJL 1 A319 supluje NOC (DOS)
6 RSY 1 odpadá (DOS)
ITA3
5 ANJ 2 B109 supluje FEJ (KOA)
6 PRG 2 odpadá (KOA)
ITB3
3 ANJ 1 A220 supluje DOB (ODE)
4 ANJ 1 A220 supluje OND (ODE)
STR3
3 STT B407 přesun << KRE z 7. hod
3 OBN odpadá (POL)
7 STT přesun >> na 16.10. 3. hod
TLA3
1 INF 2 A114 supluje KLE (KOA)
2 INF 2 A114 supluje KLE (KOA)
3 INF 1 A321 supluje KUJ (KOA)
4 INF 1 A321 supluje KUJ (KOA)
MSK4
1. - 9. les.třída je na exkurzi
ERS4
1 ROP rob E207 supluje DUN (DOS)
2 ROP rob E207 supluje DUN (DOS)
8 ROB 2 odpadá (DOS)
9 ROB 2 odpadá (DOS)
ITA4
6 CJL odpadá (VSA)
ITB4
1 MOB kyb A222 supluje SAL (ODE)
2 MOB kyb A222 supluje SAL (ODE)
5 MIT 2 L204 supluje VES (ODE)
6 MIT 2 L204 supluje VES (ODE)
STR4
7 CJL 2 odpadá (POL)
TLA4
3 FYZ 1 B106 změna DVA
4 FYZ 1 B123 změna DVA
Pedagogický dohled u třídy:
OKO1
Hodina: 1. - 3. les., Učitel: Kolmanová Eva
OKO2
Hodina: 1. - 3. les., Učitel: Hlavnička Radek
MEE3
Hodina: 1. - 3. les., Učitel: Valentínyová Marie
MSK4
Hodina: 1. - 9. les., Učitel: Ryglová Hana, Vidláková Jaroslava

Vyblokované učebny: A134, A136 - rekonstrukce.

Třída MSK4 se neučí podle rozvrhu, je na třídenní exkurzi v Praze.
Třídy OKO1, OKO2 a MEE3 se 1.-3. vyučovací hodinu neučí podle rozvrhu, jdou do kina Pasáž na filmové představení.