Střední průmyslová škola Třebíč
v

Změny v rozvrhu úterý 22. 1.

Nepřítomné třídy -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
AUK1 LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ LYŽ
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Balabánová Dana -
Fejtová Erika - .. BAL - GAL .. BUC - - -
Kolman Michal - HED - .. .. - .. .. - -
Komenda Ivo - - - - - - .. .. - -
Odehnalová Andrea - -
Skácel Karel - - - - - - - -
Škárka Drahomír - -
Vacková Jana - - BRA - - - -
Místnosti mimo provoz -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
B313 REK REK REK REK REK REK REK
Změny v rozvrzích učitelů
Balabánová Dana
2 supl. (FEJ) ANJ ITA2 (1) B419
6 změna ANJ ITB1 (1) B109
Branč František
1 přesun << SPS STR4 B206 z 3. hod
3 supl. (VAC) EKO ENE4 E105
Buclová Malvína
6 supl. (FEJ) ANJ ITA2 (2) B419
Dvořáková Eva
3 přesun << MAT STR4 B206 z 1. hod
Galbavá Zdeňka
4 supl. (FEJ) ANJ MER4 (me) A213
Hedbávná Inka
1 supl. (KOL) OBN TLB3 A314
Kliner Lukáš
3 změna ZAE MEZ1 A205
4 změna ZAE MEZ1 A205
Mertlová Ludmila
5 navíc CJL STR2 B407
Noháček Adolf
2 změna INF STR2 (1) B219
3 změna INF AME1 (2) B219
4 změna INF MSE2 B219
5 změna INF AME1 (1) B219
Palátová Petra
3 přesun << MAT STR2 B407 z 6. hod
4 přesun << MAT STR2 B407 z 5. hod
Změny v rozvrzích tříd
AME1
3 INF 2 B219 změna NOH
5 INF 1 B219 změna NOH
MEZ1
3 ZAE A205 změna KLL
4 ZAE A205 změna KLL
AUK1
0.-9. hod lyžařský kurz
ITB1
6 ANJ 1 B109 změna BAL
AUK2
6 TEV sau2 odpadá (KOL)
7 TEV sau2 odpadá (KOL)
MSE2
4 INF B219 změna NOH
6 TEV sau2 odpadá (KOL)
7 TEV sau2 odpadá (KOL)
ERS2
6 TEV odpadá (KMD)
7 TEV odpadá (KMD)
ITA2
1 ANJ 1 odpadá (FEJ)
2 ANJ 1 B419 supluje BAL (FEJ)
5 ANJ 2 odpadá (FEJ)
6 ANJ 2 B419 supluje BUC (FEJ)
STR2
2 INF 1 B219 změna NOH
3 MAT B407 přesun << PAL z 6. hod
3 TEV odpadá (KOL)
4 MAT B407 přesun << PAL z 5. hod
4 TEV odpadá (KOL)
5 CJL B407 navíc MER
5 MAT přesun >> na 22.1. 4. hod
6 MAT přesun >> na 22.1. 3. hod
TLB3
1 OBN A314 supluje HED (KOL)
MER4
4 ANJ me A213 supluje GAL (FEJ)
ENE4
3 EKO E105 supluje BRA (VAC)
STR4
1 SPS B206 přesun << BRA z 3. hod
1 MAT přesun >> na 22.1. 3. hod
3 MAT B206 přesun << DVA z 1. hod
3 SPS přesun >> na 22.1. 1. hod
Pedagogický dohled u třídy:
AUK1
Hodina: 0.-9., Učitel: Fejtová Erika, Kolman Michal, Komenda Ivo

V tomto týdnu probíhá lyžařský výcvikový kurz. Zúčastní se žáci z OKO1 (3 žáci), STR1 (12 žáků), AUK1 (11 žáků) a AME1 (6 žáků).
Žáci AUK1 a STR1, kteří na kurz nejeli, se spojí a učí se podle rozvrhu a suplování STR1. Na půlené hodiny se žáci AUK1 učí se skupinou 1.