Střední průmyslová škola Třebíč
v
v

Změny v rozvrhu Monday 23. 5.

Nepřítomné třídy -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
MEL2 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
STR2 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
AUT3 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
MSK3 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
ITA3 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
ITB3 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
PAU3 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
TLY3 PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA PRA
MSE4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
ENE4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
ERS4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
ITA4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
ITB4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
STR4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
TLA4 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
Nepřítomní učitelé -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Balabánová Dana .. - - - .. - ..
Bauerová Marta - - KRL KRL MAM MAM .. - - -
Bobek Josef .. .. .. VAF .. .. ..
Bobková Zuzana - HED VAA - .. - ..
Branč František - - - - .. .. .. - - -
Buclová Malvína .... KSA .. .. .. .. .. - - -
Cahová Alena - - - - - - -
Dobiášová Anna - - - -
Dočekal Miloš FEJ FEJ SIR SIR KOL KOL - -
Filipský Zdeněk - HAN - - .. .. .. - - -
Havlát Ladislav - - - - - - - - - -
Klempar Miloslav MAJ - NOP KAC - - -
Kovárník Pavel .. .. - - MAJ -
Kovář Bohumil - - .. .. .. .. -
Krejčí Miloslav .. .. - - - - -
Křepinský Martin - - - - .. .. - - - -
Lustig František .... POL .. .. - HRU .. ..
Madrá Dana - - - -
Man Jiří - - - - .. .. - - - -
Mertlová Ludmila - - - - - - -
Mozorová Jana .. .. .. .. VEY VEY -
Nechvátalová Lenka - KVA .. - - - -
Noháček Adolf .. .. - - .. .. -
Nováček Jiří - - .. .. -
Nováčková Kateřina .. .. KLI KLI .. .. - - - -
Ondráčková Jitka .. - .. .. - - ..
Pacalová Petra VSA - ELB - ELB - -
Polívková Ivana - - -
Riedel Jaroslav .. .. .. .. ODE ODE - - - -
Rozmahelová Marcela .... .. LOU LOU - .. -
Ryglová Hana .. - .. .. - - .. - - -
Spencer Stanislava POL - .. DOS .. .. - - - -
Stejskal Ondřej - .. .. -
Šimková Marie .. DCA HAN HAN DUN .. -
Štaffová Klára .. .. .. .. .. .. - - - -
Tlustoš Milan .. .. .. .. HAN - - .. ..
Tománek Květoslav .. .. - HON .. .. - - - -
Vacková Jana - - - PIC .. ..
Veselý Marek - - - - - - - - - -
Veselý Pavel .. .. .. .. ..
Vidláková Jaroslava .. VSA - - .. .. ..
Vodáková Dana NOP - VAF MAM .. .. ..
Místnosti mimo provoz -1 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
A222 REK REK REK REK REK REK
B109 REK REK REK REK REK REK REK
B405 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B406 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B407 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B408 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B409 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B411 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B417 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B419 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
B421 MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT MAT
Změny v rozvrzích učitelů
Dočekalová Ivona
2 supl. (SIM) CJL ENE3 E105
3 změna OBN ENE3 E105
Dostál Jaroslav
4 supl. (SPE) MIR ITB2 A218
5 přesun << ZAE PAU1 A319 z 7. hod
Dundel František
4 změna AUT MEL3 B205
5 supl. (SIM) AUT MEL3 B205
El Behani Vladimíra
3 změna ANJ PAU2 (1) A220
3 spojeno (PAC) ANJ PAU2 (2) A220
5 spojeno (PAC) ANJ ITA1 (2) A327
Fejtová Erika
1 supl. (DOC) TEV AUT2 TEV2
2 supl. (DOC) TEV AUT2 TEV2
3 změna ANJ TLY1 (2) B319
4 změna ANJ TLY1 (2) B319
Hána Jan
2 supl. (FIL) ZAE AUT1 A206
3 supl. (SIM) ZAE PAU1 A319
4 supl. (SIM) ZAE PAU1 A319
5 supl. (TLU) ZAE PAU2 A205
Hedbávná Inka
2 supl. (BOA) CAE ELE2 A128
4 změna OBN OZS2 B208
Honzíková Olga
4 supl. (TOK) TřH ENE2 E206
Horká Ivona
6 přesun << CJL ITA1 A327 z 7. hod
Hruška Zdeněk
5 navíc STT STR1 B107
6 supl. (LUS) STT STR1 B107
Kacetlová Jana
1 navíc FYZ ELE1 (1) A331
3 změna CAE MSK1 B108
4 supl. (KLE) FYZ MSK2 B207
9 navíc FYZ ELE1 (2) A331
Klimeš Pavel
3 supl. (NOC) TEC MSK3 (uL34)+ B209
4 supl. (NOC) TEC MSK3 (uL34)+ B209
Kolman Michal
5 supl. (DOC) TEV ENE2 TEV1
6 supl. (DOC) TEV ENE2 TEV1
Kolmanová Eva
2 supl. (NEC) DEJ TLY1 B209
Kopečková Petra
3 změna CJL OZS2 B208
4 změna CJL MSK1 B108
Kostelníková Milada
2 spojeno (BUC) ANJ OZS2 (1) B208
2 změna ANJ OZS2 (2) B208
Krátká Ludmila
3 spojeno (BAU) CAD OKO3 (1) B219
3 změna CAD OKO3 (2) B219
4 spojeno (BAU) CAD OKO3 (1) B219
4 změna CAD OKO3 (2) B219
Kučírek Pavel
1 změna MAT OZS2 B208
Loup Martin
3 supl. (ROZ) ZAE ENE1 E205
4 supl. (ROZ) ZAE ENE1 E205
Madrá Dana
5 změna NEJ TLY1 (nej) B307
Matějková Radka
1 supl. (KLE) MAT ELE2 A329
5 supl. (KOP) MAT OKO3 A324
Matoušek Martin
4 supl. (VOA) ELA AUT2 A315
5 supl. (BAU) AUT ENE3 (1) L204
6 supl. (BAU) AUT ENE3 (1) L204
Musilová Sabina
5 přesun << EKO STR3 B206 z 7. hod
Müller Kateřina
1 navíc ANJ TLA2 A138
2 navíc ANJ TLA2 A138
3 navíc ANJ STR3 B206
4 navíc ANJ STR3 B206
Nováčková Petra
1 supl. (VOA) FYZ ITA2 A215
3 supl. (KLE) FYZ MSK2 B207
Odehnalová Andrea
1 změna PRG ITB2 (1) A114
2 změna PRG ITB2 (1) A114
5 supl. (RIE) PRG ITB1 (1) A305
6 supl. (RIE) PRG ITB1 (1) A114
Picmausová Drahomíra
4 supl. (VAC) ESP ENE3 E105
Polívková Ivana
1 supl. (SPE) CJL STR3 B206
2 supl. (LUS) OBN STR3 B206
Sedláčková Adéla
3 přesun << MAT STR1 B107 z 4. hod
Široký Zdeněk
1 změna TED TLY1 B306
3 supl. (DOC) TEV ITB1 TEV2
4 supl. (DOC) TEV ITB1 TEV2
5 změna ZEM OZS2 B208
6 změna ZEM OZS2 B208
Vafková Petra
3 supl. (VOA) MAT AUT2 A315
4 supl. (BOB) MAT AMZ2 A134
6 přesun << INF MSK2 B211 z 8. hod
7 přesun << INF MSK2 B211 z 9. hod
Valentínyová Marie
3 supl. (BOA) OBN TLB2 A128
5 změna RUJ TLY1 (ruj) B319
Veselá Táňa
1 supl. (PAC) CJL MSK1 A223
2 supl. (VID) CJL ITB1 A329
3 změna CJL MEL3 B205
4 přesun << CJL STR1 B107 z 5. hod
6 změna OBN MEL3 B205
Veselý Martin
5 spojeno (MOZ) ZAS AUT1 (1) A206
6 spojeno (MOZ) ZAS AUT1 (1) A206
Změny v rozvrzích tříd
ELE1
1 FYZ 1 A331 navíc KAC
1 FYZ odpadá (KAC)
9 FYZ 2 A331 navíc KAC
AUT1
2 ZAE A206 supluje HAN (FIL)
5 ZAS 1 A206 spojí VEY (MOZ)
6 ZAS 1 A206 spojí VEY (MOZ)
MEL1
7 ETD odpadá (BAU)
MSK1
1 CJL A223 supluje VSA (PAC)
3 CAE B108 změna KAC
4 CJL B108 změna KPA
ENE1
3 ZAE E205 supluje LOU (ROZ)
4 ZAE E205 supluje LOU (ROZ)
ITA1
5 ANJ 2 A327 spojí ELB (PAC)
6 CJL A327 přesun << HOR z 7. hod
6 ELK odpadá (TOK)
7 CJL přesun >> na 23.5. 6. hod
ITB1
2 CJL A329 supluje VSA (VID)
3 TEV TEV2 supluje SIR (DOC)
4 TEV TEV2 supluje SIR (DOC)
5 PRG 1 A305 supluje ODE (RIE)
6 PRG 1 A114 supluje ODE (RIE)
7 CAE odpadá (BOB)
PAU1
3 ZAE A319 supluje HAN (SIM)
4 ZAE A319 supluje HAN (SIM)
5 ZAE A319 přesun << DOS z 7. hod
5 ANJ 1 odpadá (BUC)
5 TED 2 odpadá (FIL)
6 ANJ 1 odpadá (BUC)
6 TED 2 odpadá (FIL)
7 ZAE přesun >> na 23.5. 5. hod
STR1
3 MAT B107 přesun << SEA z 4. hod
3 DEJ odpadá (NEC)
4 CJL B107 přesun << VSA z 5. hod
4 MAT přesun >> na 23.5. 3. hod
5 STT B107 navíc HRU
5 CJL přesun >> na 23.5. 4. hod
6 STT B107 supluje HRU (LUS)
7 ANJ 1 odpadá (BAL)
7 ANJ 2 odpadá (RYG)
TLY1
1 TED B306 změna SIR
2 DEJ B209 supluje KVA (NEC)
3 ANJ 2 B319 změna FEJ
4 ANJ 2 B319 změna FEJ
5 NEJ nej B307 změna MAD
5 RUJ ruj B319 změna VAA
AMZ2
4 MAT A134 supluje VAF (BOB)
ELE2
1 MAT A329 supluje MAJ (KLE)
2 CAE A128 supluje HED (BOA)
6 CJL odpadá (SPE)
OZS2
1 MAT B208 změna KUC
2 ANJ 1 B208 spojí KSA (BUC)
2 ANJ 2 B208 změna KSA
3 CJL B208 změna KPA
4 OBN B208 změna HED
5 ZEM B208 změna SIR
6 ZEM B208 změna SIR
AUT2
1 TEV TEV2 supluje FEJ (DOC)
2 TEV TEV2 supluje FEJ (DOC)
3 MAT A315 supluje VAF (VOA)
4 ELA A315 supluje MAM (VOA)
MEL2
1. - 7. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
MSK2
3 FYZ B207 supluje NOP (KLE)
4 FYZ B207 supluje KAC (KLE)
6 INF B211 přesun << VAF z 8. hod
6 ANJ odpadá (STA)
7 INF B211 přesun << VAF z 9. hod
8 INF přesun >> na 23.5. 6. hod
9 INF přesun >> na 23.5. 7. hod
ENE2
4 TřH E206 supluje HON (TOK)
5 TEV TEV1 supluje KOL (DOC)
6 TEV TEV1 supluje KOL (DOC)
ITA2
1 FYZ A215 supluje NOP (VOA)
ITB2
1 PRG 1 A114 změna ODE
2 PRG 1 A114 změna ODE
4 MIR A218 supluje DOS (SPE)
6 MAT odpadá (SIM)
PAU2
3 ANJ 1 A220 změna ELB
3 ANJ 2 A220 spojí ELB (PAC)
5 ZAE A205 supluje HAN (TLU)
STR2
1. - 9. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
TLA2
1 ANJ A138 navíc MUL
1 ANJ 1 odpadá (MOZ)
1 ANJ 2 odpadá (STA)
2 ANJ A138 navíc MUL
2 ANJ 1 odpadá (MOZ)
2 ANJ 2 odpadá (STA)
5 FYZ odpadá (BOA)
TLB2
3 OBN A128 supluje VAA (BOA)
5 BIO odpadá (BAL)
OKO3
3 CAD 1 B219 spojí KRL (BAU)
3 CAD 2 B219 změna KRL
4 CAD 1 B219 spojí KRL (BAU)
4 CAD 2 B219 změna KRL
5 MAT A324 supluje MAJ (KOP)
AUT3
1. - 9. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
MEL3
3 CJL B205 změna VSA
4 AUT B205 změna DUN
5 AUT B205 supluje DUN (SIM)
6 OBN B205 změna VSA
7 REE odpadá (FIL)
MSK3
3 TEC uL34 B209 supluje KLI (NOC)
4 TEC uL34 B209 supluje KLI (NOC)
1. - 9. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
ENE3
2 CJL E105 supluje DCA (SIM)
3 OBN E105 změna DCA
4 ESP E105 supluje PIC (VAC)
5 AUT 1 L204 supluje MAM (BAU)
6 AUT 1 L204 supluje MAM (BAU)
7 ENZ odpadá (BRA)
ITA3
1. - 7. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
ITB3
1. - 7. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
PAU3
1. - 9. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
STR3
1 CJL B206 supluje POL (SPE)
2 OBN B206 supluje POL (LUS)
3 ANJ B206 navíc MUL
3 ANJ 1 odpadá (BUC)
3 ANJ 2 odpadá (OND)
4 ANJ B206 navíc MUL
4 ANJ 1 odpadá (BUC)
4 ANJ 2 odpadá (OND)
5 EKO B206 přesun << MUS z 7. hod
5 INF 2 odpadá (NOH)
5 SPS 1 odpadá (BRA)
6 INF 2 odpadá (NOH)
6 SPS 1 odpadá (BRA)
7 EKO přesun >> na 23.5. 5. hod
TLY3
1. - 9. les. souvislá čtrnáctidenní praxe
AUK4
1 CJL odpadá (VSA)
2 CJL odpadá (VSA)
3 TEC uL34 B209 supluje KLI (NOC)
3 EPR at odpadá (MAM)
4 TEC uL34 B209 supluje KLI (NOC)
4 EPR at odpadá (MAM)
5 EKO odpadá (HED)
6 MAT odpadá (VAF)
8 TEC ukp odpadá (KLI)
9 TEC ukp odpadá (KLI)
MEL4
0 ODV odpadá (VIE)
1 ODV odpadá (VIE)
2 ODV odpadá (VIE)
3 ODV odpadá (VIE)
4 ODV odpadá (VIE)
5 ODV odpadá (VIE)
MSE4
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
ENE4
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
ERS4
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
ITA4
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
ITB4
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
STR4
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
TLA4
1 APM str odpadá (HRU)
1 REG gra odpadá (MUL)
1 ANC přv odpadá (BOB)
2 APM str odpadá (HRU)
2 REG gra odpadá (MUL)
2 ANC přv odpadá (BOB)
-1. - 12. les. maturitní zkoušky
TLB4
1 APM str odpadá (HRU)
1 ANC přv odpadá (BOB)
1 REG gra odpadá (MUL)
2 APM str odpadá (HRU)
2 ANC přv odpadá (BOB)
2 REG gra odpadá (MUL)
3 ANJ odpadá (STA)
4 ANJ odpadá (STA)
5 FYZ odpadá (VOA)
6 FYZ 1 odpadá (VOA)
7 FYZ 1 odpadá (VOA)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou

Vyblokované učebny:
4. patro budovy B - maturitn zkoušky,
učebny B109, A222 - rekonstrukce.

Nepřítomné třídy - odborné čtrnáctidenní praxe:
MEL2, STR2, AUT3, MSK3, PAU3, ITA3, ITB3 a TLY3.