Střední průmyslová škola Třebíč
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
-1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
AMU3 |
|
|
|
|
AULA |
AULA |
AULA |
|
|
|
|
|
|
|
OZS3 |
|
|
|
|
AULA |
AULA |
AULA |
|
|
|
|
|
|
|
MEL3 |
|
|
|
|
AULA |
AULA |
AULA |
|
|
|
|
|
|
|
MSK3 |
|
|
|
|
AULA |
AULA |
AULA |
|
|
|
|
|
|
|
ENE3 |
|
|
|
|
AULA |
AULA |
AULA |
|
|
|
|
|
|
|
TLY3 |
|
|
|
|
AULA |
AULA |
AULA |
|
|
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
-1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Bloudíček Milan |
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Buclová Malvína |
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dostál Jaroslav |
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
El Behani Vladimíra |
|
|
|
|
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Fejtová Erika |
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedbávná Inka |
|
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Honzíková Olga |
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klempar Miloslav |
|
|
- |
- |
.. |
ZVE |
PAC |
.. |
.. |
- |
|
|
|
|
Klimeš Pavel |
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Matoušek Martin |
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Musilová Sabina |
|
|
|
|
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Noháček Adolf |
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nováčková Kateřina |
|
|
.. |
.. |
- |
- |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
|
|
|
Ondráčková Jitka |
|
|
NOJ |
- |
- |
SKL |
MER |
.. |
BUC |
- |
|
|
|
|
Pacalová Petra |
|
|
|
|
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rozmahelová Marcela |
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štaffová Klára |
|
|
RYG |
RYG |
MUL |
MUL |
SPE |
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
Vacková Jana |
|
|
|
|
RIE |
RIE |
- |
|
|
|
|
|
|
|
Valentínyová Marie |
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Buclová Malvína |
7 |
změna
|
ANJ |
ITB1 (1) |
B209 |
|
7 |
spojeno
(OND UEX)
|
ANJ |
ITB1 (2) |
B209 |
|
|
Hruška Zdeněk |
6 |
přesun <<
|
ZAS |
AME1 |
B205 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
ZAS |
AME1 |
|
na 6. hod |
|
Klimeš Pavel |
1 |
přesun <<
|
TEC |
MSK4 (ukp) |
B206 |
z 9. hod |
1 |
přesun >> |
ZOT |
OZS3 |
|
na 20.3. 3. hod |
2 |
přesun <<
|
TEC |
MSK4 (ukp) |
B206 |
z 10. hod |
2 |
přesun >> |
ZOT |
OZS3 |
|
na 22.3. 3. hod |
9 |
přesun >> |
TEC |
MSK4 (ukp) |
|
na 1. hod |
10 |
přesun >> |
TEC |
MSK4 (ukp) |
|
na 2. hod |
|
Mertlová Ludmila |
5 |
supl.
(OND UEX)
|
CJL |
AME1 |
B205 |
za odpadlou |
|
Müller Kateřina |
3 |
supl.
(STA UEX)
|
ANJ |
TLA4 (2) |
B421 |
přespočetná hod. |
4 |
supl.
(STA UEX)
|
ANJ |
TLA4 (2) |
B421 |
přespočetná hod. |
|
Nováčková Kateřina |
1. hod, 8. hod, 7. hod, 5. hod, 4. hod, 3. hod, 9. hod, 6. hod, 2. hodučitel je na exkurzi se třídou |
|
Novotná Jana |
1 |
supl.
(OND UEX)
|
PsT |
TLA1 |
B406 |
přespočetná hod. |
|
Ondráčková Jitka |
6. - 7. hod, 3. - 4. hod, 8. hod, 1. hod, 5. hod, 2. hodučitel je na exkurzi se třídou |
|
Pacalová Petra |
5 |
supl.
(KLE LÉK)
|
ANJ |
ITA3 (1) |
A327 |
za odpadlou |
|
Riedel Jaroslav |
3 |
supl.
(VAC LÉK)
|
INF |
ITA2 (1) |
A306 |
přespočetná hod. |
4 |
supl.
(VAC LÉK)
|
INF |
ITA2 (1) |
A306 |
přespočetná hod. |
|
Ryglová Hana |
1 |
supl.
(STA UEX)
|
ANJ |
ENE2 (2) |
B221 |
přespočetná hod. |
2 |
supl.
(STA UEX)
|
ANJ |
ENE2 (2) |
B221 |
přespočetná hod. |
|
Skála David |
4 |
spojeno
(OND UEX)
|
ANJ |
AME1 (1) |
B205 |
|
|
Spencer Stanislava |
5 |
supl.
(STA UEX)
|
ANJ |
MSK4 |
B221 |
přespočetná hod. |
|
Široký Zdeněk |
1 |
přesun <<
|
ZEM |
OZS3 |
B305 |
z 20.3. 3. hod |
2 |
přesun <<
|
ZEM |
OZS3 |
B305 |
z 22.3. 3. hod |
|
Štaffová Klára |
7. hod, 5. hod, 3. hod, 6. hod, 8. hod, 2. hod, 1. hod, 4. hodučitel je na exkurzi se třídou |
|
Vacková Jana |
7 |
přesun <<
|
TřH |
ENB1 |
E206 |
z 18.3. 7. hod |
|
Zvěřinová Lucie |
4 |
supl.
(KLE LÉK)
|
OBN |
AUT1 |
A317 |
přespočetná hod. |
|
Změny v rozvrzích tříd |
AME1 |
4 |
ANJ |
1 |
B205 |
spojí |
SKL |
(OND) |
5 |
CJL |
|
B205 |
supluje |
MER |
(OND) |
6 |
ZAS |
|
B205 |
přesun << |
HRU |
z 7. hod |
6 |
CJL |
|
|
odpadá |
|
(OND) |
7 |
ZAS |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
|
AUT1 |
4 |
OBN |
|
A317 |
supluje |
ZVE |
(KLE) |
|
MEL1 |
|
ENB1 |
7 |
TřH |
|
E206 |
přesun << |
VAC |
z 18.3. 7. hod |
|
ITB1 |
7 |
ANJ |
1 |
B209 |
změna |
BUC |
|
7 |
ANJ |
2 |
B209 |
spojí |
BUC |
(OND) |
|
TLA1 |
1 |
PsT |
|
B406 |
supluje |
NOJ |
(OND) |
|
ENE2 |
1 |
ANJ |
2 |
B221 |
supluje |
RYG |
(STA) |
2 |
ANJ |
2 |
B221 |
supluje |
RYG |
(STA) |
|
ITA2 |
3 |
INF |
1 |
A306 |
supluje |
RIE |
(VAC) |
4 |
INF |
1 |
A306 |
supluje |
RIE |
(VAC) |
|
AMU3 |
6 |
DVK |
u3LH |
|
odpadá |
|
(NOC) |
8 |
VYP |
u3LH |
|
odpadá |
|
(NOC) |
9 |
VYP |
u3LH |
|
odpadá |
|
(NOC) |
4. - 5. hod, 3. hod akce, beseda, přednáška v aule |
|
OZS3 |
1 |
ZEM |
|
B305 |
přesun << |
SIR |
z 20.3. 3. hod |
1 |
ZOT |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 3. hod |
2 |
ZEM |
|
B305 |
přesun << |
SIR |
z 22.3. 3. hod |
2 |
ZOT |
|
|
přesun >> |
|
na 22.3. 3. hod |
4. - 5. hod, 3. hod akce, beseda, přednáška v aule |
|
MEL3 |
3. - 5. hod akce, beseda, přednáška v aule |
|
MSK3 |
6 |
DVK |
u3LH |
|
odpadá |
|
(NOC) |
8 |
VYP |
u3LH |
|
odpadá |
|
(NOC) |
9 |
VYP |
u3LH |
|
odpadá |
|
(NOC) |
3. hod, 5. hod, 4. hod akce, beseda, přednáška v aule |
|
ENE3 |
5. hod, 4. hod, 3. hod akce, beseda, přednáška v aule |
|
ITA3 |
5 |
ANJ |
1 |
A327 |
supluje |
PAC |
(KLE) |
6 |
WEB |
1 |
|
odpadá |
|
(KLE) |
|
TLY3 |
3. - 5. hod akce, beseda, přednáška v aule |
|
MSK4 |
1 |
TEC |
ukp |
B206 |
přesun << |
KLI |
z 9. hod |
1 |
DVK |
ukp |
|
odpadá |
|
(NOC) |
2 |
TEC |
ukp |
B206 |
přesun << |
KLI |
z 10. hod |
2 |
DVK |
ukp |
|
odpadá |
|
(NOC) |
5 |
ANJ |
|
B221 |
supluje |
SPE |
(STA) |
6 |
ANJ |
|
|
odpadá |
|
(STA) |
8 |
TřH |
|
|
odpadá |
|
(STA) |
9 |
TEC |
ukp |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
10 |
TEC |
ukp |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
|
ITB4 |
|
TLA4 |
3 |
ANJ |
2 |
B421 |
supluje |
MUL |
(STA) |
4 |
ANJ |
2 |
B421 |
supluje |
MUL |
(STA) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
AMU3
|
Hodina: 3. - 4. hod, Učitel: Buclová Malvína, Noháček Adolf
|
Hodina: 5. hod, Učitel: Klimeš Pavel
|
|
OZS3
|
Hodina: 3. - 4. hod, Učitel: El Behani Vladimíra, Musilová Sabina
|
Hodina: 5. hod, Učitel: Musilová Sabina
|
|
MEL3
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Buclová Malvína
|
Hodina: 4. hod, Učitel: Matoušek Martin
|
Hodina: 5. hod, Učitel: Dostál Jaroslav
|
|
MSK3
|
Hodina: 3. - 4. hod, Učitel: Pacalová Petra
|
Hodina: 5. hod, Učitel: Bloudíček Milan
|
|
ENE3
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Rozmahelová Marcela
|
Hodina: 4. - 5. hod, Učitel: Hedbávná Inka
|
|
TLY3
|
Hodina: 3. - 4. hod, Učitel: Fejtová Erika
|
Hodina: 5. hod, Učitel: El Behani Vladimíra, Valentínyová Marie
|
|
Beseda v aule - 13 minut, 3.-5. vyučovací hodinu:
zúčastní se třídy: AMU3,OZS3,MEL3,MSK3,ENE3,TLY3.