Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč OZS1
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bednář Svatopluk Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Böhm Karel Branč František Brožek Matěj Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Čejka Petr Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Engelmann Lukáš Fejtová Erika Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Hink Aleš Hlavnička Radek Honzíková Olga Horák Aleš Horká Ivona Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Kapusta Lukáš Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kučírek Pavel Lazarov Willi Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Mrázková Jarmila Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Nestrojil Pavel Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Petr Jiří Pistovčáková Natálie Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Samková Zdenka Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Šplíchal David Štaffová Klára Šťastný Jaromír Stejskal Ondřej Štruncová Zuzana Svoboda Stanislav Tománek Květoslav Vacková Jana Vafková Petra Vala František Válek Tomáš Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vlková Jana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zbránek Dan Zejda Pavel Zvěřinová Lucie
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 19/2
B306
MAT
MUS
B306
MAT
MUS
B306
ZAS
SIR
B306
ZAS
SIR
1
B319
ANJ
MRA
2
B119
ANJ
MUS
1
B319
ANJ
MRA
2
B306
ANJ
MUS
B306
OBN
VAA
B306
TřH
MUS
Tue 20/2
B306
CJL
ZVE
B306
CAE
VAA
B306
ZAS
SIR
B306
OBN
VAA
TEV2
TEV
SIR
TEV2
TEV
SIR
B306
MAT
MUS
Wed 21/2
B306
FYZ
VAL
B306
FYZ
VAL
B306
CJL
ZVE
1
B319
ANJ
MRA
2
B119
ANJ
MUS
1
A305
INF
RIE
2
B306
ZAS
SIR
1
A305
INF
RIE
2
B306
ZAS
SIR
B306
MAT
MUS
Thu 22/2
B306
MAT
MUS
B306
MAT
MUS
B306
ZAS
SIR
B306
FYZ
VAL
2
B121
INF
RIE
1
B306
ZAS
SIR
2
B121
INF
RIE
1
B306
ZAS
SIR
Fri 23/2
B306
ZAS
SIR
B306
ZAS
SIR
B306
FYZ
VAL
2
B119
ANJ
MUS
1
B306
ANJ
MRA
B306
CJL
ZVE
B306
CJL
ZVE
B306
CAE
VAA
Powered by