Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč I107 | Počítačová učebna CAD+GRA I107
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bednář Svatopluk Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Böhm Karel Branč František Brožek Matěj Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Čejka Petr Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Engelmann Lukáš Fejtová Erika Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Hink Aleš Hlavnička Radek Honzíková Olga Horák Aleš Horká Ivona Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Kapusta Lukáš Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kučírek Pavel Lazarov Willi Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Mrázková Jarmila Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Nestrojil Pavel Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Petr Jiří Pistovčáková Natálie Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Samková Zdenka Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Šplíchal David Štaffová Klára Šťastný Jaromír Stejskal Ondřej Štruncová Zuzana Svoboda Stanislav Tománek Květoslav Vacková Jana Vafková Petra Vala František Válek Tomáš Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vlková Jana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zbránek Dan Zejda Pavel Zvěřinová Lucie
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 19/2
ITA4 2
I107
PRG
HRO
ITA4 2
I107
PRG
HRO
ENE4 str2
I107
ROP
HLV
ENE4 str2
I107
ROP
HLV
STR2 1
I107
TED
KOV
STR2 1
I107
TED
KOV
STR2 2
I107
KNP
KRE
STR2 2
I107
KNP
KRE
Tue 20/2
ENE3 2
I107
TED
KRE
ENE3 2
I107
TED
KRE
TLB2 1
I107
CAD
PET
TLB2 1
I107
CAD
PET
ITA3 1
I107
WEB
KLE
ITA3 1
I107
WEB
KLE
Wed 21/2
TLA1 1
I107
INF
RIE
TLA1 1
I107
INF
RIE
TLB2 2
I107
CAD
PET
TLB2 2
I107
CAD
PET
ITA1 2
I107
APL
NOV
ITA1 2
I107
APL
NOV
Thu 22/2
STR2 1
I107
KNP
HLV
STR2 1
I107
KNP
HLV
STR2 1
I107
TED
KOV
STR2 1
I107
TED
KOV
AMU3 1
I107
INF
KLE
AMU3 1
I107
INF
KLE
ITA3 2
I107
WEB
KRM
ITA3 2
I107
WEB
KRM
Fri 23/2
STR1 2
I107
INF
PIS
STR1 2
I107
INF
PIS
ITA1 1
I107
INF
PIS
ITA1 1
I107
INF
PIS
ITA4 2
I107
INF
PIS
ITA4 2
I107
INF
PIS
Powered by