Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč B211 | Počítačová učebna B211
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bednář Svatopluk Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Böhm Karel Branč František Brožek Matěj Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Čejka Petr Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Engelmann Lukáš Fejtová Erika Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Hink Aleš Hlavnička Radek Honzíková Olga Horák Aleš Horká Ivona Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Kapusta Lukáš Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kučírek Pavel Lazarov Willi Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Mrázková Jarmila Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Nestrojil Pavel Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Petr Jiří Pistovčáková Natálie Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Samková Zdenka Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Šplíchal David Štaffová Klára Šťastný Jaromír Stejskal Ondřej Štruncová Zuzana Svoboda Stanislav Tománek Květoslav Vacková Jana Vafková Petra Vala František Válek Tomáš Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vlková Jana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zbránek Dan Zejda Pavel Zvěřinová Lucie
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 19/2
ELE2 celá
B211
INF
NOH
ELE2 celá
B211
INF
NOH
ITB2 1
B211
INF
VAF
ITB2 1
B211
INF
VAF
TLY3 eko
B211
UCT
VAC
TLY3 eko
B211
UCT
VAC
ELE2 celá
B211
TED
LOU
Tue 20/2
ENE2 1
B211
TED
PET
ENE2 1
B211
TED
PET
TLB2 2
B211
INF
CEK
TLB2 2
B211
INF
CEK
ITB1 2
B211
PRG
HRO
ITB1 2
B211
PRG
HRO
Wed 21/2
ENE2 2
B211
TED
PET
ENE2 2
B211
TED
PET
ITA4 2
B211
PRG
HRO
ITA4 2
B211
PRG
HRO
ITB1 2
B211
PRG
HRO
ITB1 2
B211
PRG
HRO
Thu 22/2
ELE2 celá
B211
TED
LOU
ELE2 celá
B211
TED
LOU
PAU1 2
B211
INF
HIN
PAU1 2
B211
INF
HIN
MEO2 celá
B211
INF
NOH
MEO2 celá
B211
INF
NOH
Fri 23/2
MSK4 celá
B211
INF
CEK
MSK4 celá
B211
INF
CEK
ENA1 1
B211
INF
KRM
ENA1 1
B211
INF
KRM
Powered by