Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč B219 | Počítačová učebna B219
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bánovský Jiří Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Branč František Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dufek Miloslav Dundel František Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Fejtová Erika Filipský Zdeněk Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Heralecký Jaromír Hlavnička Radek Honzíková Olga Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Komínek František Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Kovárník Pavel Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kuchárová Iveta Kučírek Pavel Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Picmausová Drahomíra Polívková Ivana Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Sedláčková Adéla Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Štaffová Klára Stejskal Ondřej Štěpánek Miroslav Svoboda Stanislav Tlustoš Milan Tománek Květoslav Urbánek František Vacková Jana Vafková Petra Vala František Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vilim Jan Vlková Jana Vodáková Dana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zejda Pavel
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 22/11
TLB2 1
B219
CAD
BLO
OKO3 1
B219
CAD
BAU
OKO3 1
B219
CAD
BAU
ITA2 2
B219
PRG
HRO
ITA2 2
B219
PRG
HRO
Tue 23/11
TLB2 1
B219
INF
ODE
TLB2 2
B219
INF
ODE
TLB2 1
B219
INF
ODE
TLB2 2
B219
INF
ODE
OKO3 1
B219
CAD
BAU
OKO3 2
B219
CAD
BAU
OKO3 1
B219
CAD
BAU
OKO3 2
B219
CAD
BAU
ITB3 1
B219
PRG
RIE
ITB3 1
B219
PRG
RIE
Wed 24/11
MSK2 celá
B219
INF
VAF
MSK2 celá
B219
INF
VAF
TLB4 celá
B219
INF
HON
TLB4 celá
B219
INF
HON
ITA2 2
B219
APL
MUL
ITA2 2
B219
APL
MUL
AUT3 celá
B219
EKO
MUS
Thu 25/11
TLB2 celá
B219
CAD
BLO
TLB2 celá
B219
CAD
BLO
MEL2 1
B219
INF
BAN
MEL2 1
B219
INF
BAN
PAU2 2
B219
INF
KLE
PAU2 2
B219
INF
KLE
Fri 26/11
ITA3 2
B219
WWW
MAN
ITA3 1
B219
WWW
MAN
ITA3 2
B219
WWW
MAN
ITA3 1
B219
WWW
MAN
STR3 2
B219
SPS
BRA
STR3 2
B219
SPS
BRA
AMB3 celá
B219
INF
KLE
AMB3 celá
B219
INF
KLE
Powered by