Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč B206 | Učebna strojírenství B206
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bánovský Jiří Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Branč František Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dufek Miloslav Dundel František Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Fejtová Erika Filipský Zdeněk Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Heralecký Jaromír Hlavnička Radek Honzíková Olga Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Komínek František Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Kovárník Pavel Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kuchárová Iveta Kučírek Pavel Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Picmausová Drahomíra Polívková Ivana Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Sedláčková Adéla Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Štaffová Klára Stejskal Ondřej Štěpánek Miroslav Svoboda Stanislav Tlustoš Milan Tománek Květoslav Urbánek František Vacková Jana Vafková Petra Vala František Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vilim Jan Vlková Jana Vodáková Dana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zejda Pavel
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 22/11
STR3 celá
B206
TřH
BRA
STR3 celá
B206
STT
LUS
STR3 celá
B206
EKO
MUS
Tue 23/11
STR3 celá
B206
SPS
BLO
STR3 celá
B206
STT
LUS
STR3 celá
B206
COS
KOP
STR3 celá
B206
OBN
VAA
Wed 24/11
MSK2 uL2
B206
TEC
KOP
MSK2 uL2
B206
TEC
KOP
Thu 25/11
STR3 celá
B206
MEC
BRA
STR3 celá
B206
SPS
BRA
STR3 celá
B206
EKO
MUS
Fri 26/11
STR3 celá
B206
SPS
BRA
STR3 celá
B206
OBN
VAA
STR3 celá
B206
MAT
KUC
Powered by