Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč E209 | Laboratoř praxe elektro E209
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bánovský Jiří Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Branč František Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dufek Miloslav Dundel František Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Fejtová Erika Filipský Zdeněk Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Heralecký Jaromír Hlavnička Radek Honzíková Olga Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Komínek František Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Kovárník Pavel Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kuchárová Iveta Kučírek Pavel Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Picmausová Drahomíra Polívková Ivana Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Sedláčková Adéla Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Štaffová Klára Stejskal Ondřej Štěpánek Miroslav Svoboda Stanislav Tlustoš Milan Tománek Květoslav Urbánek František Vacková Jana Vafková Petra Vala František Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vilim Jan Vlková Jana Vodáková Dana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zejda Pavel
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 6/12
ENE4 aut
E209
ROP
TLU
ENE4 aut
E209
ROP
TLU
PAU3 1
E209
PRA
HAN
PAU3 1
E209
PRA
HAN
PAU3 1
E209
PRA
HAN
PAU3 1
E209
PRA
HAN
Tue 7/12
ITB2 2
E209
MIR
DOS
ITB2 2
E209
MIR
DOS
PAU3 2
E209
PRA
HAN
PAU3 2
E209
PRA
HAN
PAU3 2
E209
PRA
HAN
PAU3 2
E209
PRA
HAN
Wed 8/12
ERS4 2
E209
ROP
HAN
ERS4 2
E209
ROP
HAN
ITA2 1
E209
HWP
HAN
ITA2 1
E209
HWP
HAN
ITA2 1
E209
HWP
HAN
ITA2 1
E209
HWP
HAN
ITB2 2
E209
MIR
DOS
ITB2 2
E209
MIR
DOS
Thu 9/12
PAU2 2
E209
PRA
HAN
PAU2 2
E209
PRA
HAN
PAU2 2
E209
PRA
HAN
PAU2 1
E209
PRA
HAN
PAU2 1
E209
PRA
HAN
PAU2 1
E209
PRA
HAN
Fri 10/12
ITA2 2
E209
MIR
VEA
ITA2 2
E209
MIR
VEA
ITA2 2
E209
HWP
HAN
ITA2 2
E209
HWP
HAN
ITA2 2
E209
HWP
HAN
ITA2 2
E209
HWP
HAN
Powered by