Střední průmyslová škola Třebíč
Class
Teacher
Classroom
Střední průmyslová škola Třebíč Dvořáková Eva
Choose teacher. . .
Balabánová Dana Bartušek Jan Baštová Pavla Bauerová Marta Bednář Svatopluk Bloudíček Milan Bobek Josef Bobková Zuzana Boček Pavel Böhm Karel Branč František Brožek Matěj Buchal Lubomír Buclová Malvína Cahová Alena Čejka Petr Cejpek Zdeněk Cendelín Miloš Chalupa Svatoslav Čížek Pavel Dobiášová Anna Dočekal Miloš Dočekalová Ivona Dostál Jaroslav Dvořáková Eva El Behani Vladimíra Engelmann Lukáš Fejtová Erika Frenc Jiří Hána Jan Havlát Ladislav Havlátová Eva Hedbávná Inka Hink Aleš Hlavnička Radek Honzíková Olga Horák Aleš Horká Ivona Hrbáčková Petra Hrdličková Pavla Hrdý Roman Hrozníček Marek Hruška Zdeněk Jan Luboš Kacetlová Jana Kaleta Petr Kapusta Lukáš Khek Pavel Klempar Miloslav Klimeš Pavel Kliner Lukáš Kolářová Jana Kolman Michal Kolmanová Eva Kopečková Petra Kosielski Martin Kostelníková Milada Kováč Karol Kovář Bohumil Krátká Ludmila Krátký Jan Krejčí Miloslav Křepinský Martin Kučírek Pavel Lazarov Willi Loup Martin Lustig František Madrá Dana Man Jiří Matějková Radka Matoušek Martin Matoušek Oldřich Matoušková Veronika Mendlík Václav Mertlová Ludmila Mozorová Jana Mrázková Jarmila Müller Kateřina Musilová Sabina Nechvátalová Lenka Nestrojil Pavel Noháček Adolf Nováček Jiří Nováčková Kateřina Nováčková Petra Novotná Jana Novotný Leoš Odehnalová Andrea Okřina Radek Ondráčková Jitka Pacalová Petra Pelán Josef Petr Jiří Pistovčáková Natálie Pospíšil Josef Riedel Jaroslav Řiháček Michal Rous Miroslav Rozmahelová Marcela Růžička Josef Ryglová Hana Samková Zdenka Šimková Marie Šimůnek Radek Široký Zdeněk Skála David Škárka Drahomír Smolík Miloš Spencer Stanislava Šplíchal David Štaffová Klára Šťastný Jaromír Stejskal Ondřej Štruncová Zuzana Svoboda Stanislav Tománek Květoslav Vacková Jana Vafková Petra Vala František Válek Tomáš Valentínyová Marie Vávra Pavel Večeřa František Veselá Jana Veselá Táňa Veselý Marek Veselý Martin Veselý Pavel Vídenský Bohumil Vidláková Jaroslava Vlková Jana Vodínský Pavel Vorlíček Lukáš Vrba Lubomír Zahrádka Bohuslav Zbránek Dan Zejda Pavel Zvěřinová Lucie
-1
6:25 - 7:10
0
7:15 - 8:00
1
8:05 - 8:50
2
8:55 - 9:40
3
10:00 - 10:45
4
10:50 - 11:35
5
11:45 - 12:30
6
12:35 - 13:20
7
13:25 - 14:10
8
14:15 - 15:00
9
15:05 - 15:50
10
15:55 - 16:40
11
17:20 - 18:05
12
18:15 - 19:00
Mon 18/9
TLB4 celá
B108
AMA
TLB2 celá
B106
MAT
ITB3 celá
A315
MAT
ITB3 celá
A315
MAT
Tue 19/9
TLB4 2
B106
FYZ
TLB4 2
B106
FYZ
ENE4 celá
E206
MAT
ENA1 celá
B106
FYZ
TLB2 celá
B208
MAT
Wed 20/9
TLB4 celá
B108
MAT
TLB4 celá
B108
AMA
TLB4 celá
B106
FYZ
ITB3 celá
A315
MAT
ENE4 celá
B108
MAT
Thu 21/9
TLB4 celá
B108
MAT
TLB4 celá
B108
FYZ
TLB2 celá
B208
MAT
TLB2 celá
B208
FYZ
ENA1 celá
B108
FYZ
Fri 22/9
TLB2 celá
B208
MAT
TLB2 celá
B208
MAT
TLB4 celá
B108
MAT
TLB4 celá
B106
FYZ
TLB2 celá
B208
FYZ
ENE4 celá
E206
MAT
Powered by